Członkowie klubu
X Ogólnopolski Kongres "Postępy w chirurgii kolorektalnej"

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,


Z ogromną radością i pełen nadziei zapraszam Państwa do udziału w X Jubileuszowym Kongresie ,,Postępy w chirurgii kolorektalnej”, który odbędzie się jak poprzednich latach w Serocku w dniach 6-9 października 2021 r. (to już tylko 150 dni !)

Przygotowujemy nowatorski, inspirujący program naukowy którego ważną częścią będą spotkania z wybitnymi ekspertami z kraju i zagranicy, panelowe dyskusje, prezentacje przypadków klinicznych, powikłania w chirurgii, sesje interdyscyplinarne, transmisje operacji on-line, warsztaty edukacyjne dla rezydentów i specjalistów (m. in. TEM, terapia podciśnieniowa, warsztaty MRI, TRUS, proktologia praktyczna, warsztaty laparoskopowe), sesja prawnicza, sesje organizowanie przez młodych chirurgów i wiele innych niespodzianek.

Zwyczajem lat ubiegłych a także ze względu na Jubileusz zaproszenie na Kongres przyjęli nasi Przyjaciele z pokrewnych dziedzin, z którymi współpracujemy na co dzień. Ich aktywny udział w sesjach, panelach dyskusyjnych i warsztatach edukacyjnych daje możliwość nowoczesnego, interdyscyplinarnego podejścia do wielu problemów klinicznych a także mam nadzieję, że będzie inspiracją w wyznaczaniu nowych trendów w chirurgii kolorektalnej.

Na stronie naszego Kongresu (www.chirurgiakolorektalna.pl) znajdziecie już Państwo program ramowy a niebawem opublikujemy program szczegółowy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w tym tak ważnym dla środowiska chirurgicznego wydarzeniu naukowym. Prosimy o zarezerwowanie terminu w kalendarzu.

Do zobaczenia w dniach 6-9 października 2021r. Serocku.

PKK

Program ramowy:

Program Naukowy X Sympozjum
PL (pdf)


Scientific Programme X Sympozjum
EN (pdf)


Nasi Partnerzy

ABK Medica Proktis-M Women's Run ABK Grupa Nowa Medycyna Borgis
2022 ABK Grupa. Projekt i wykonanie www.abkgrupa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.